Wybierz Życie

zdrowie, medycyna, uroda, zdrowa dieta

korekta nosa
Uroda

Korekta nosa – popularna operacja plastyczna

Operacje plastyczne są dziś znacznie chętniej wykonywane niż jeszcze kilkanaście lat temu. Temat ten nie jest już uznawany za tabu, a wiele osób decyduje się również na bardzo skomplikowane zabiegi. Wszystko dzięki rozwojowi medycyny i możliwości osiągania coraz lepszych efektów takich właśnie zabiegów plastycznych. Niemniej dziś nadal popularność samych zabiegów rozkłada się mniej więcej podobnie jak przed laty. Bardzo chętnie wykonujemy chociażby operacje pomniejszania i powiększania piersi, zabiegi na naszych ustach, uszach, a także korektę nosa. To właśnie korekta nosa jest obecnie jednym z powszechniej wybieranych zabiegów chirurgicznych.

Jak przebiega operacja korekty nosa?

            Zwykle zabieg trwa około 1 – 2 godzin. W uzasadnionych przypadkach może być on oczywiście wydłużony. Całość pracy wykonywana jest rzecz jasna pod znieczuleniem ogólnym, a po wybrudzeniu otrzymujemy stosowane środki przeciwbólowe. Co bardzo ważne, jeszcze tego samego dnia będziemy mogli zostać wypisani do domu i bardzo szybko wrócić do normalnego funkcjonowania, choć oczywiście pełny czas rekonwalescencji może trwać nawet do 2 tygodni. Po tym czasie efekt końcowy będzie już widoczny i w pełni uwydatniony.

Wskazania do korekty nosa

            Korekta nosa może być wykonana w przypadku, gdy uznajemy, że jest on zbyt duży, zbyt mały, posiadamy niekorzystnie wyglądający garbik czy też doszło do złamania w jego obrębie, które po nieprawidłowym zrośnięciu szpeci nasz wizerunek. W każdym z tych wypadków możemy zdecydować się na korektę nosa w klinice plastycznej. W lineacorporis.pl zawsze przed wykonaniem zabiegu będziemy musieli skonsultować się z lekarzem lub lekarzami specjalistami i wykonać niezbędne badania diagnostyczne, a także omówić szczegółowy plan pracy.

Bezpieczeństwo operacji korekcji nosa

            Niegdyś operacje plastyczne były bardziej skomplikowane i niebezpieczne. Dzisiaj dzięki nowoczesnym technologiom i rozwojowi medycyny możemy mówić o znacznie większym poziomie bezpieczeństwa. Powikłania praktycznie się nie zdarzają, a czas rekonwalescencji został również skrócony do minimum tak, byśmy mogli jak najszybciej wrócić do swoich zajęć.

Postaw na doświadczenie

            Wybierając klinikę plastyczną nie szukajmy promocji, a doświadczenia i jakości. Oddajemy wszak nasze ciało pod opiekę innych ludzi i zawierzamy im wykonanie solidnie swojej pracy, która następnie będzie przez długie lata widoczna. Klinika Linea Corporis to pełna opieka zarówno przed, jak i po wykonanym zabiegu oraz zespół doświadczonych chirurgów, którzy są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pasjonatka zdrowego życia, szczęśliwa mama dwójki urwisów.