Wybierz Życie

zdrowie, medycyna, uroda, zdrowa dieta

Zdrowie

Zadbaj o higienę Twoich dłoni gdziekolwiek jesteś – postaw na produkty antybakteryjne!

W obecnej sytuacji na całym świecie bardzo ważne jest dbanie o higienę. Szczególnie naszych rąk, podczas gdy jesteśmy w miejscach publicznych. Nigdy nie wiemy, czy na rzeczach, których dotykamy nie ma bakterii i innych drobnoustrojów. Wszystko to bardzo łatwo przenosi się z naszych rąk na twarz, do ust i oczu. Stamtąd już krótka droga, aby zacząć działać w organizmie. Tak możemy przenieść wiele chorób i bakterii. Dlatego koniecznie korzystaj z produktów, które są antybakteryjne! Co najlepiej wybrać?

Ochrona poza domem

Jeśli wychodzisz z domu do miejsc publicznych, zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny lub chusteczki. Te dwa produkty są bardzo łatwe w użyciu. Mają także wygodne opakowania i poręczne kształty. Zmieszczą się więc do każdej torebki, a nawet kieszeni w kurtce czy spodniach. Żel antybakteryjny najlepiej stosować każdorazowo po wyjściu z komunikacji miejskiej, ze sklepu lub innego miejsca. Używaj go także przed jedzeniem i dotykaniem swojej twarzy. Korzystaj również po wyjściu z toalety, nawet po umyciu rąk. Chusteczki antybakteryjne można także stosować do wytarcia swojego smartfona, na którym gromadzi się naprawdę masa bakterii!

Ochrona antybakteryjna w Twoim domu

Chronić się przed bakteriami powinniśmy także we własnych domach! Jednym z najważniejszych elementów tego działania jest mydło. Wiele osób obecnie przerzuca się z mydła w kostce na płynne formuły. Nie jest to do końca słuszne! Szczególnie, gdy możemy zakupić antybakteryjne mydło w kostce! Postaw na znaną, sprawdzoną i doświadczona firmę. Protex to amerykański producent, który już od ponad 200 lat zajmuje się wytwarzaniem artykułów gospodarstwa domowego. W swoim asortymencie ma mydła antybakteryjne, które są niezastąpione w każdym domu.

Jakie mydło Protex wybrać?

W asortymencie marki znajdziesz aż trzy różne produkty do mycia rąk. Wszystkie są one antybakteryjne. Pierwsze z nich to Protex Fresh. Jest świeże i delikatne, ma piękny zapach, który jednak nie jest bardzo mocny, ale utrzymuje się przez długie godziny. Kolejny produkt to Protex Herbal. Zawiera ekstrakty z ziół, głęboko oczyszcza oraz pielęgnuje, łagodząc podrażnienia. Ostatni, Prootex Ultra, to prawdziwy pogromca bakterii! Zawiera aż dwa składniki bakteriobójcze, które chronią nasza skórę i odświeżają ją na długi czas. Idealnie sprawdzi się dla sportowców i osób pracujących fizycznie.
Które mydło Protex jest dla Ciebie najlepszym produktem?

Pasjonatka zdrowego życia, szczęśliwa mama dwójki urwisów.