Wybierz Życie

zdrowie, medycyna, uroda, zdrowa dieta

modne sukienki
Poradnik

Jak dopasować sukienkę do figury?

Twoja figura nie musi być wcale zupełnie idealna, abyś czuła się z nią dobrze. Zamiast wciąż narzekać na swoje fałdki i z wielkim bólem serca spoglądać w swoje odbicie lustrzane, lepiej po prostu zaakceptuj swoje ciało i ewentualnie zacznij nad nim pracować z miłości do samej siebie. Dopóki jednak nie poradzisz sobie ze swoimi defektami, zawsze możesz ubierać się w taki sposób, by te mankamenty sprytnie ukrywać i by w ogóle nie pokazywać ich innym. Pomogą ci w tym nawet modne sukienki. Odpowiedni ich krój, który zgrasz ze swoją sylwetką, zdziała takie cuda, że dosłownie nie będziesz w stanie poznać samej siebie.

Najprawdopodobniej twoim największym problemem jest właśnie ta nadmierna ilość zbędnych kilogramów. A skoro nie jesteś idealnie szczupła, to oznacza, że zapewne masz problem z odstającym brzuszkiem, którego nieraz wręcz się wstydzisz. Możesz go jednak ukryć. Postaw po prostu na sukienki odcinane tuż pod biustem, które w sposób subtelny okryją twoje ciało i na pewno nie będą go nadmiernie obciskać. Jeżeli natomiast najbardziej dokuczają ci szerokie ramiona, w żadnym wypadku nie wybieraj ubrań odsłaniających tę partię ciała. Możesz natomiast przywrócić sylwetce równowagę poprzez zdecydowanie się na sukienkę z obfitym (np. tiulowym dołem).

Pamiętaj też, by zawsze starać się odwracać uwagę od swoich mankamentów. Nawet jeśli te wszystkie modne sukienki nie leżą na tobie tak zupełnie idealnie, jesteś w stanie zagwarantować sobie doskonały wygląd chociażby poprzez zastosowanie strojnych dodatków.

bymagdalene.com.pl
Pasjonatka zdrowego życia, szczęśliwa mama dwójki urwisów.